Tuesday, 3rd October 2023
Standard

DIY Nejlepší diskolor rtů pro léto – Berry Magic

Hot Red Lips nebo Berry Red rtů jsou letos vztekem, stejně jako vidíme hvězdy přes Bollywood a Hollywood, které se chlubí. Pokud si přejete nosit červený odstín a nemáte na vás dostatečné těsto, abyste získali ty nejlepší nejvyšší kvalitní rtěnky a skvrny na rtů, právě zde je technika kutilství, která by vám poskytla to nejlepší Zbarvení rtů na léto.
[Také si přečtěte: nádherné skvrny na rtěnku, které se nosí letos na jaře 2015]

Jak si vyrobit Eintracht Frankfurt Dres vlastní nejlepší zbarvení na rty na léto
Ano, rádi bychom vám ukázali mnohem více o tom, jak přesně na to, jak si můžete dát na léto, a také si vytvořit svůj vlastní nejlepší znetvoření rtů. Zkontrolujte prosím a dodržujte pokyny dobře, které jsme zjistili, bylo poněkud prospěšné a také jednoduché se naučit.
Využití pastelky na výrobě vlastního nejlepšího zbarvení na rty pro léto je zdánlivě nejjednodušší technika kutilství, které by člověk mohl věřit. Podívejte se, když přinášíme dva jednoduché svěží recepty, které si můžete vyzkoušet.
Zdroj: helloglow.corecipe 1
Složení:

Aby se zbarvil rty doma, vyžadovali byste malou lžíci vanilkové esence, několik červených pastelek, Chapstick určitě a pokles olivového oleje.
Zdroj: wikihow.comInstructions:

V hluboké misce je umístěn Chapstick a pastelky, které se roztaví na nízkém ohni.
Nyní vše závisí na odstínu červené, který si přejete mít. Pro mnohem více červené přidejte mnohem více červených pastelky i naopak.
Jakmile se pastelky a kapstika roztaví, můžete přidat vanilkovou esenci a také odstranit misku z plamene.
Dobře promíchejte s pomocí vidlice, abyste zajistili, že kapalina nezůstane s míchacím nástrojem.
Vytřete trubici Chapstick olivovým olejem a poté do ní nalijte směs, což umožňuje směs najít teplotu prostoru. Využijte v případě potřeby.

Zdroj: makeup.vidalondon.net [SC: Mediad]
Recept 2
Zde je ještě jedna metoda, jak vyrobit balzám na rty pro kutily a rtěnku v této létě s využitím včelího vosku a bambuckého másla.

Složení:
Požadovali byste pár včelího vosku Pastilles, lžičku každého z bambuckého másla, kakaového másla a čajovou lžičku kokosového oleje. Jedná se o základní recept, který by pomohl vyrobit hladký balzám na rty pro kutily s zvlhčujícím dotykem a rtěnkou, která chrání také kůži Watford FC Dres na rty. Pokud si všimnete, použité komponenty jsou Au Naturale i extrémně bezpečné, stejně jako používání pastelek, můžete přidat barvu a odstín zarudnutí, jak je také preferováno.

Zdroj: SheKnows.comInstructions:
Nejprve na nízkém plameni roztavte včelí vosk spolu s máslem a olejem až do doby, než se všechny tři otočí na kapalinu.
Jakmile je tání provedeno i přes, můžete nyní přidat kořenovou pastu řepy i kakaový prášek dohromady s Mistrovství světa ve fotbale Dres trochou bentonitské hlíny.
Smíchejte a poté přidejte špetku skořicového prášku se snížením aroma oleje a také jej poskytněte skvělou směs s vidličkou. To by ztmavlo směs, která je normální, protože když nanášíte na rty znetvořené rty, okamžitě by se to odlehčilo.
Směs by byla stále v polopádně likvidní formě, která je, když musíte využít kapátko a také nalijte snížení mixu snížením do kontejneru rtů.
Udržujte to, dokud se v případě potřeby nevychladne a poté se nevyužijte.

Zdroj: Sheknows.comyy, díky čemuž vlastní discolor disů diy Berry a v létě se chlubí tyto rty!

Leave a Reply

Your email address will not be published.