Tuesday, 3rd October 2023
Standard

18 Výhody hořčičného oleje pro vlasy, pokožku, zdraví a wellness a hubnutí

jako děti, jedna věc, kterou jsme nejčastěji slyšeli jako konverzace v kuchyni mezi naší matkou a babičkou, byla Sarson Ka Tel. Ano, hořčičný olej je oslavený a autentický olej z vaření, který vyráběl recepty, jako je Sarson da Saag, rybí kari, chudí, a také smíšená zelenina chutná pozoruhodná i nezapomenutelná. Indie je zemí, kde se hořčičná ropa používá v každém koutu a rohu, ať už ve vesnici Dhabas nebo pěti hvězdičky.
[Také si přečtěte: přesně jak očistit játra?]

Tmavě žlutý hořčičný olej se však také používá pro masáž těla, doplnění kůže/ vlasů a omlazení, jakož i rituálů. Ať už jde o boj proti infekcím kůže, eliminace tělesných toxinů, řešení suchých kožních problémů, hořčičný olej je pro kosmetický kabinet nutností. Její anti-omyl i antibakteriální vlastnosti pomáhají při boji proti vyrážkám na kůži a přispívají k zesvětlení kůže. Podívejme se na výhody hořčičného oleje.
Hořčičný olej pro pokožku
1. Přírodní opalovací krém
Nyní, když jsme Palmeiras Dres využíváni k používání opalovacího krému s SPF 20+ nebo více, podívejme se na přírodní nadaný hořčičný olej. Protože je silná konzistence a má vysokou vitamín E, funguje jako přírodní opalovací krém. Vitamin E chrání pokožku z drsných slunečních paprsků a dalších znečišťujících látek ovzduší. Rovněž pomáhá prevenci vrásek a zatčení předčasného stárnutí kůže.
2. Odlehčuje opálení
Dejte krémy na odlehčení kůže. Místo toho pravidelně masírujte svou Gremio Dres dohodu s hořčicí. Brzy objevíte problémy, jako je tan, temné oblasti a pigmentace.

DIY: Smíchejte besan nebo gramovou mouku, tvaroh 1 lžičky a několik kapek citronové šťávy s hořčičným olejem a také ji aplikujte na vaši dohodu i na krk. Po 10-15 minutách si pračte obličej. Chcete -li získat nejlepší výsledky, aplikujte dohodu s maskou alespoň třikrát týdně.
Zdroj: Thebeautygypsy.com3. zvyšuje pleť
Většina z nás přináší pohledy, že olej v jakémkoli typu typu, pokud by byl použit, by naše pokožka ztmavla. Opak se vyskytuje v situaci hořčičného oleje.

DIY: Smíchejte kokos a hořčičný olej (ve stejném množství) a naneste jej na obličej. Masírujte to dobře, dokud se nedosáhne do pokožky. Jako praxe proveďte rutinní masáž, abyste Kashiwa Reysol Dres zvýšili krevní oběh na obličeji, což by způsobilo, že váš tón pleti bude zářit jasně.
[Také si přečtěte: Co je marocký olej]

4. Suché i prasklé rty
Místo toho, abyste na rty aplikovali balzám kapsticku nebo rtu, naneste hořčičný olej na tlačítko břicha každou noc, než odejdete spát.
5. Utahování kůže
Pro zpřísnění kůže můžete také využít hořčičný olej. Pokud máte uvolněnou i prohloubenou pokožku, dodržujte níže uvedené pokyny.

DIY: Jen masíruje zasažené oblasti hořčičným olejem.
[SC: Mediad]
Hořčičný olej pro vlasy
7. Vyhýbá se šedivství vlasů
Vzdejte se nákladných barviv na vlasy, protože existuje hořčičný olej, aby se zabránilo předčasnému šedivému vlasy.
DIY: Nejprve naneste na vlasy hořčičný olej. Asi po půl hodině, prádelnu olej. Je to jednoduchý úkol, který není časově náročný. Udělejte to každou noc, než se osprchujete hlavy a také cítíte, jak se vlasy odrazí.
Zdroj: thaithaimassage.co.uk8. Vyživuje pokožku hlavy
Hořčičný olej má tuny antibakteriálních i antimykových vlastností. Při pravidelné masírování vám poskytuje čistou i lupičkovou pokožku hlavy. Není to skvělá zpráva přemýšlení o množství času, který trávíme za péči o naši pokožku hlavy?
DIY: Smíchejte hořčičný olej, kokosový olej a olivový olej ve stejném určení a vmasíjte jej do vlasů. Udržujte vlasy zakryté teplým ručníkem po dobu asi 10 minut. Po dvou hodinách se po dvou hodinách dostanete praní vlasů a šamponu, abyste dosáhli preferovaných výsledků.

9. Růst vlasů
Hořčičný olej pro růst vlasů je další výhodou. Rutinní masáž může vylepšit svaly v hlavě a také udržet pokožku hlavy vyživované.
DIY: Využití oleje hořčice pro vlasy je velmi snadné. Jen si vezměte nějaký hořčičný olej a také s ní masírujte pokožku hlavy. Využijte sprchovou čepici k zakrytí hlavy a nechte ji asi tři hodiny. Po stanovené době jej můžete opláchnout pomocí rutinního šamponu i kondicionéru.
10. Vypadávání vlasů
Hořčičný olej pro vypadávání vlasů je účinnou metodou omezení vypadávání vlasů. Antibakteriální i anti-omylové vlastnosti brání ztrátě vlasů a zajišťují růst vlasů. Působí jako vitalizátor vlasů.
Hořčičný olej pro zdraví
11. Úbytek hmotnosti
Hořčičný olej má řadu vitamínů, které hrají hlavní funkci při zrychlení procesu metabolismu, který běžně trpí kvůli našemu způsobu života. To přirozeně vede ke hubnutí a řízení hmotnosti.

12. Anti fungální
Jak používat:
Hořčičný olej lze využít pro léčbu problémů s kožními potížemi vyvolanými houbami, jako je houba atlete.

Tento antimykotická látka má existenci allyl isothicyanate. Aplikujte ropu každý den, aby se zabránilo růstu plísní a také inhiboval růst infekce.

Spropitné:
Ynull

Leave a Reply

Your email address will not be published.