Tuesday, 3rd October 2023
Standard

11 Top Makeup Artist v Bombaji, od kterého si můžete vybrat z manželství

, je na kartách? Pak muh Meetha Ho Jaye. To také znamená, že musíte začít nakupovat lehengas a šperky pro sebe, členy rodiny a příbuzné.
V Amchi Mumbai není hledání možností a možností ve svatebních nakupováních velký problém. Nalezení talentovaného a ostříleného vizážistva v Bombaji však může být výzvou.

Nebojte se, protože jsem v Bombaji uvedl připravený referenční seznam svatebních make -up umělce, což znamená nejlepší vizážistka v Bombaji.
[Také si přečtěte: Jak používat make -up kartáče]
Takže zde jdeme kontrolovat top 11 svatební vizážistky v Bombaji (v žádném konkrétním pořadí jako takové), který přinese tento další oomph faktor vašemu pohledu v den D.

1. Aliya Baig
Nejznámější svatební vizážistka Indie s více než 1 milionem následovníků na sociálních médiích a nejvyhledávanějším specialistou na cílovou svatební make-up-Aliya Baig byla neustále započítána mezi nejlepšími svatebními vizážisty v Indii. Při stanovování své vlastní identity a solidní oporu v indickém svatebním make -upu prošla dlouhou cestu
Je jednou z mála svatebních vizážistů v Indii, kteří byli vystaveni nevěstám a kulturám všech velkých a malých měst Indie. Udělala exotické svateby Rajput v populárních destinacích, jako je Jag Mandir – Udaipur a Rambagh Palace – Jaipur k typickým velkým tukem indickým cílovým svatebám, které se konají v exotických lokalitách jako Mauricius, Maledivy a Thajsko. Pandžábské svatby v Dillí, Gurgaon a Chandigarh, Marathi Weddings v Bombaji, Aurangabad, Jalgaon, Bengálské svatby v Kolkata a Gujarati svatby v Ahmedabad a Vijayawada.

Její hluboké porozumění různým kulturám, její všestrannosti a její schopnosti bez námahy přepínat mezi nevěsty různého prostředí a zároveň je vypadat, že jejich individuální je nejlepší. velký den.

Telefon: +91- 9885803119 E-mail: makeupbyaliyabaig@gmail.com
2. Ojas Rajani
Tento svatební vizážistka v Bombaji módní národní a mezinárodní superhvězda již více než 20 let. Kompetence Ojas Rajani spočívá v trendy, vlnité účesy. Ve skutečnosti její oči z ochranné známky z ní dělají nejžádanější vizážistku, pokud jde o budoucí nevěsty.

3. Cory Walia
Tento slavný make -up umělci v Bombaji je vedoucím vizážistkou pro Lakme. Trochu drahé však Cory Walia měla příležitost pracovat na mnoha nevěstech. Cory používá nejlepší péči o pleť/kosmetické linie.

Telefon: +91-9820009489
4. Mickey Contractor
Jedním z nejvyšších a slavných vizážistů Bollywoodu v Chorvatská fotbalová reprezentace Dres Bombaji je Mickey Contractor také ředitelem make -upu Artistry for India. Udělal také svatební make -up Aishwarya Rai.

5. Namrata Soni
Seznamte se s dámou, která hrála její roli v pohledu Sonam Kapoor na Cannes. Plus její kompetence ukázala svou magii make -upu na několika bollywoodských celebritách.
Namrata Soni není jen oblíbeným svatebním vizážistkem v Bombaji, ale jedním z nejlepších vizážistů v Indii, kteří nepoužívali nic jiného než nejlepší v Tigres UANL Dres make -upu, jako jsou Chanel, Bobbi Brown a Mac.
[SC: Mediad]
Ve skutečnosti byla Namratova díla uvedena v nejlepších publikacích včetně Vogue, Lofficiel, Elle, Harpers Bazaar, Cosmopolitan, Marie Claire, Femina atd.

Web: E-mail: soninamrata@gmail.com
6. Bharat a Dorris
Bharat a Dorris jsou populární svatební vizážistka v Bombaji, kteří se specializují na měkký a příjemný make -up. Jsou hrdí na to, že jsou prvními umělci make -upu a kadeřnictví v Indii, aby podpořili vlastní řadu produktů a kosmetiky péče o pleť.

Webová stránka:
7. Dimple Bathija
Dimple Bathija je profesionálně vyškolený pod Cory Walia, stejně jako umělkyně se sídlem v Londýně Annie Shah, populární MUA vyškolený z Bombaje.
Tento svatební vizážistka v Bombaji má 8+ let zkušeností v oblasti svatební, portfolia, formální, speciální a debutanteové make -up.

E-mail: Dimple_bathija@hotmail.com Telefon: +91-9820698497
8. Daniel Bauer
Daniel Bauer, jeden z svatebních vizážistů v Bombaji, jako je také umělec na vlasy, lze považovat za nejvíce vyžádané umělce v Indii. Náhodou se stane oceněným umělcem vlasů a make -upu, který má na svém kreditu více než 150 obalů módních časopisů.
Daniel odvedl vynikající práci na hvězdách B-měst, jako je Aishwarya Rai, Deepika Padukone, Katrina Kaif, Kareena Kapoor a Priyanka Chopra.

E-mail: bookings@artistFactoryIndia.co.in Telefon: +91-9619704875
9. Recinda Martis
„Nered“ svatební rty jsou vítanou úlevou, pokud jde o Recinda Martis, která ji určitě založí jako vizážistka v Bombaji, na kterou si dá dávat pozor. Přirozené tóny, které používá a korály, způsobují, že její nevěsty vypadají moderní.

10. Arti Damania
Jako Athletic Bilbao Dres profesionální vizážistka a kadeřnice absolvovala Arti Damania trénink od Bharat & Dorris. Mezi její oblasti specializace patří focení, móda/tisk, komerční rezervace, úvodníky, dráha, hudební videa, testování modelu, Makeover, film, televizenull

Leave a Reply

Your email address will not be published.