Tuesday, 3rd October 2023
Standard

Spring It Bag: All About Out Color

Loewe; JW Anderson, Jacquemus

Nakupování nové tašky, kterou pravděpodobně Valencia Dres nosíte každý den, může být skličující úkol, ale je to také mimořádně prospěšné. Dobrá volba musí jít ze dne na noc pro dojíždění do práce a jinde a pro rok 2022 jsou všechny trendy na jarní kabelky směřovány k odvážným, jasným a výrobním oblečení.

Zapomeňte na svou starou tašku, která nemusí být pro vás ideální, protože taška na jaro/léto 22, které používají, je hlavně o tom, aby taška podle vašeho výběru odpovídala vašemu životnímu stylu. V této sezoně je nová vlna sofistikovaných kabelek optimální pro přenášení rozumných předmětů, zatímco menší, barevné, drží peněženky spojky dobře fungují pro trio základních látek: vaše klíče, rozpočet a telefon.

Loewe Goya Leather Carry taška

Od jasných blues po kandované pomeranče a Fuchsia Pinks je příslušenství SS22 uvedeno Uruguayská fotbalová reprezentace Dres v revitalizacích odstínů zaručených oživením jakéhokoli vzhledu. V chladnějších měsících vyváží tmavou paletu, aby přinesli novou citlivost, přemýšlejte o párování Fresh Green z Loewe, přijdou na jaře, ověřují optimální doprovod k lehčímu, mnohem živější barvy, které jsou dokonale telegrafované nové sezóny optimismus.

I když se letošní trendové styly mohou zdát nepraktické, prostě ne. Dnešní oblékání podnebí přispívá k příslušenství pro prohlášení, ať už jste minimalistický nebo nadřazený komoda.

Viz také

Obchod a styl, zimní móda
6 věcí, které ženy potřebují vytvořit nejlepší zimní skříň

Níže jsme zaokrouhlili nejlépe barevné trendy kabelky z roku 2022, abychom informovali o vašem dalším nákupu nebo jen našli nějaký nový jarní TSG 1899 Hoffenheim Dres taška pro inspiraci.

Valentino Garavani vlogo kožená taška

Bottega veneta kazeta zdobená polstrovaná polstrovaná intrecciato kožená taška

Marni Nakupování velký jacquard-pletený tote

Loewe puzzle kožená taška

Jacquemus le Chiquito dlouhý kožený tote

JW Anderson Anchor Neon Leather Carry Bag

Jacquemus le Chiquito noeud kožená taška

Staud Kiki Tiny shromáždil kožený tote

Leave a Reply

Your email address will not be published.